• Ayazağa Mah. Vadi İstanbul Alışveriş Merkezi Bulvar Etabı 2A Blok 9. Kat D: 68 Sarıyer / İSTANBUL
  • 0532 632 40 34
  • bilgi@jinederm.com
  • Pazartesi-Cuma: 10:00–17:00

Zein Obagi

Zein Obagi ‘yeni bir yüze’ hazır mısınız? Zein Obagi’yi 2015 den beri kullanan birisi olarak bunu çok inanarak ve tecrübe ederek söylüyorum. Zein Obagi benim için çok şey ifade ediyor. Benim cildimde roza, lekeler, güneş lekeleri, gözenekler, sivilceler, derimde bir türlü geçmeyen sivilce izleri, yüzümde sarkma, matlık vardı. Hatta Zein Obagi kullanmaya başlamadan önce, muayenehaneme geldiğimde ilk yaptığım iş pudra ve fondöten ile yüzümü kapatmak oluyordu. Tam da artık bu ne kadar böyle devam eder yok mu bir çaresi dediğimde, Queen Mary Universitesi’nden Zein Obagi eğitimi ile ilgili bir mail aldım. O dönemde Queen Mary’de medikal estetik masterı yaptığım için, Zein Obagi eğitimi olduğunu ve katılmamı önerdiklerini, hatta eğitim ücretinin üniversite öğrencilerinden alınmayacağını söylediler. Katılım zorunlu değildi. Ama sırf bir krem için bizi neden çağırıyorlar merakı ile Londra’ya gittim ve o günden sonra hayata bakışım, kendime güvenim, cildimdeki canlılık, eşimin benim yüzüme bakışı gibi bir çok şey değişti. Eşim, hatta bazen benim yüzümdeki canlılığı başkaları ile kıyalamaya dahi başlamıştı. Artık kıyaslamayı bıraktı, kimsede olmayan bir cilde sahip olduğuma ikna oldu sanırım :)

Zein Obagi

Evet, yeni bir yüz..

Zein Obagi ile size; canlı, dolgun, gergin, parlak, lekesiz, hastalıksız, pürüzsüz bir cilt vaadediyoruz.

 Deri yaşayan bir organdır. Hücresel yapıda düzelme sağlamak cildin düzelmesi için temel şarttır. Sağlıklı bir cilt aynı bir bebek cildi gibi olmalıdır.

Yani;

Dolgun

Gergin

Parlak

Lekesiz

Gözeneksiz

Sivilcesiz

İnflamasyonsuz

Hastalıksız

Pürüsüz

Canlı

zein obagi

Zein Obagi Doktoru olan Medikal Estetik Doktoru ve Klinik Dermatolog Op. Dr. Ebru Ünal, 2019 Kasım’da dr. Obagi’nin Los Angles’ ta bulunan kliniğinde Zein Obagi Masterclass eğitimini bizzat Dr. Zein Obagi’den almıştır. 

Zein Obagi ürünleri, özellikle medikal sorunları olan ciltlerde mutlaka hekim önerisi ile hazırlanan protokol dahilinde kullanılmalıdır. Cildinize uygun Zein Obagi Protokolleri sayesinde derinizdeki sorun size özgü Zein Obagi ürünleri ile ortadan kalkar. Zein Obagi sadece bir kaç ürün alıp kullanmak değildir. Kullanılan ürünlerin her birinin hücresel düzeyde etkisi vardır ve bazen bir kaç ürünü belli bir sorunu düzeltmek için verebiliyoruz.

Op. Dr. Ebru Ünal hem size özel protokolleri belirler hem de medikal peelingler ve tedaviler ile cildinizde yenileme sağlayacak uygulamaları yapmaktadır.

zeing obagi eğitimi2019 Kasım Los Angles, Irvine' de Zein Obagi eğitimi

Kliniğimizde Zein Obagi ekibimiz siz Zein Obagi kullanırken karşılaşacığınız tüm değişiklikler ile ilgili doğru bilgilendirme yapmaktadır.

zein obagi toplantısı

Zein Obagi, cildinize yapacağınız muhteşem bir yatırımdır. Leke, sivilce, kırışıklık, kuruluk, yağlanma, gözenek, sarkma, roza gibi tüm sorunları etkili bir şekilde tedavi ediyoruz.

 

Online görüntülü görüşme ile danışmanlık veriyoruz.

30 dakika olarak planladığımız online danışmanlık ücretini, ürünleri Jinederm’den temin ettiğinizde fiyattan düşüyoruz.

Ürünlerinizi evinize kargo ile gönderiyoruz. 

Dikkat: Zein Obagi ürünleri başka hiç bir markanın ürünleri ile birlikte kullanılmaz.

 

ZO® Specialist Certification

zein obagi ve ebru ünal

ZO® Expert Certification

zein obagi ve ebru ünal

 

zein obagi sertifikaları

2015 – Dr. Obagi ile

Dr. Obagi ve Dr. Ebru Ünal

2020 – Dr. Obagi ile

Dr Obagi ve Dr Ünal