• Ayazağa Mah. Vadi İstanbul Alışveriş Merkezi Bulvar Etabı 2A Blok 9. Kat D: 68 Sarıyer / İSTANBUL
  • 0532 632 40 34
  • bilgi@jinederm.com
  • Pazartesi-Cuma: 10:00–17:00

Zein Obagi Online Danışmanlık

Cilt bakımı ve cilt kremleri ile ilgili bildiğiniz her şeyi unutun, Zein Obagi ile yeni bir cilt tedavisi devri açılıyor. T bölgesi yağlı cilt, karma cilt, lekelenme olan ama kuru cilt, nem dengesi bozulmuş ve nemlendiriciye ihtiyacı olan cilt gibi bir çok farklı cilt tanımları vardı ve hepsini sadece kadınlar değil erkekler dahi öğrendi. Bu gruplandırmadan birine dahil edildiniz ve yıllardır kullandığınız pahalı ürünlere rağmen cildiniz hala yaşlanıyor, lekeleniyor, kalınlaşıyor ve kırışıklıklar artıyor, gözenekleriniz genişliyorsa siz de kremlere güveninizi kaybettiyseniz bu yazı hayatınızı değiştirebilir. Pahalı diye etkili olacağını umarak aldığınız ve hayal kırıklığına uğradığınız kaç ürün oldu? Benim 5 den fazlaydı. En sonunda cilt kremi kullanıp para saçmaktan yorulmuş ve hepsini bırakmıştım ki 2015 yılında Londra’da Queen Mary University of London’da Medikal Estetik Masterı yaparken Zein Obagi ile tanışana kadar. 2015’de Royal Collage konferans salonunda Dr. Rachael Eckel’ dan Zein Obagi eğitimini aldıktan sonra hayatımda çok şey değişti. Sadece cildim güzelleşmedi, kendime güvenim arttı, yaşlanmaktan artık eskisi gibi korkmuyorum. Zein Obagi ile elde ettiğim değişiklik sayesinde eşim bana 5 yıldır (Zein Obagi kullanmaya başladığımdan beri) ‘Sen evlendiğimizden daha güzelsin, cildinde o zaman sivilceler, lekeler vardı, şimdi çok güzelleştin’ diyor.

Zein Obagi Online Danışmanlık

Siz de artık cildiniz için etkili bir ürün arıyorsanız Zein Obagi ile tanışmalısınız. Zein Obagi sadece cildi nemlendirmek, T bölgesindeki yağlanmayı düzeltmek vs vs için çalışmaz. Dr Zein Obagi ciltteki sorunları derinin en temel hücrelerinde düzeltmeyi başardı. Dr Obagi, karma cilt değil kuru veya yağlı cilt olduğunu tanımlayarak tüm bilinenlerin yanlış olduğunu söylüyor, eğer T bölgesi yağlı ise bu yağlı cilttir diyor ve tedaviyi buna göre planlıyor.

Zein obagi, sadece bir krem alıp sürmek olarak düşünmeyin. Ciltteki keratinosit maturasyon döngüsünü hızlandırır, dermal epidermal bariyeri düzeltir, çıldırmış olan yani lekelenmeye sebep olan melanositleri sakinleştirir, gözeneklerin genişlemesine sebep olan yağ bezlerini kontrol altına alır, akne sorununu düzeltir, rozasea sorununu etkili bir şekilde kontrol altına alır. Yani cildinizin sağlıklı olması, pürüzsüz, hastalıksız, lekesiz, gözeneksiz, kırışıksız, bebek cildi gibi olması ve pırıl pırıl parlaması çin derinin fizyolojik ve biyokimyasal yolaklarını kullanır. Bu nedenle bir ürün kullanmak ile değil cildinize uygun protokol kullanarak cildinizi 10 yaşınızdaki haline dönüştürür. Cildinizi temizlemeniz, yağ dergisini sağlamanız, derin temizlik yapmanız, dermal epidermal bariyer düzeltici ürün eklemeniz, güneş ve UVA dan korumanız, uyarmanız, cilt döngüsünü hızlandırmanız için birden fazla farklı ürünü kullanarak her seviyede etki ederek cildinizi sağlıklı hale getirmenizi planlar. Bu nedenle bir ürün değil cilt sorununa göre 3-5-9 ürün kullanmanız gerekebilir. Ayrıca kullandığınız ürünlere karşı cildin direnç geliştirmesini önlemek için 3-4 ayda bir  cilde uygun değişiklikler yapmanız gerekmektedir.

 Zein Obagi protokollerini kliniğimizde Dr Ebru Ünal yapmaltadır. Dr Ebru Ünal birçok defa Dr Zein Obagi’den eğitim almış, en son 2019 Kasım ayında masterclass eğtimi alarak Deep Blue peeling ve lazer ile cilt yenileme uygulamalarını kliniğinde uygulamaya başlamıştır.

Klinik dermatolog olan Op.Dr. Ebru Ünal, cildinizdeki sorunları tespit ederek cildinize uygun protokolleri planlar, kullanımını detaylı bir şekilde size anlatır ve yenilenen cildinizin daha sonra ihtiyacı olan ürünleri de takiplerinde verir.

Zein Obagi kullanırken kesinlikle başka marka ürün kullanılmaz, başka marka ürünler Zein Obagi ürünlerinin etkisini bozar veya azaltır. Size başka markalar ile kombin yapmayı öneren kişilerden önerilen protokolleri lütfen kabul etmeyin.

Zein Obagi, cildinize uygun protokoller kullandığınızda 2 hafta içinde cildinizde belirgin olarak iyileşme görürsünüz. Yenilenme için 3 ay geçmesi gerekmektedir.

Her ürün mutlakla 3 ay içinde bitmelidir. Ürünü az veya çok kullanmak da doğru değildir. Tedaviniz sırasında Zein Obagi Kırmızı hali peelingler, 3 Step peeling,  CO2 Lazer ile cilt yenileme gibi uygulamlar ekleyerek cildinizde daha ciddi yenileme sağlıyoruz.

Zein Obagi ile ilgili sormak istediğiniz sorular için bize ulaşabilirisiniz.

Ayrıca Online danışmanlık veriyoruz.

Online danışmanlık ücretimiz için bizi 05326324034 den arayabilirsiniz. Zein Obagi ürünlerini bizden aldığınızda danışmanlık ücretini, aldığını ürünlerin toplam fiyatından da düşüyoruz.

Vadistanbul, Sarıyer’de bulunan Jinederm Güzellik Merkezimiz Istanbul’da bulunan en iyi Zein Obagi kliniğidir.