• Ayazağa Mah. Vadi İstanbul Alışveriş Merkezi Bulvar Etabı 2A Blok 9. Kat D: 68 Sarıyer / İSTANBUL
  • 0532 632 40 34
  • bilgi@jinederm.com
  • Pazartesi-Cuma: 10:00–17:00

Zein Obagi ile yaşlanma belirtilerini erteleyin

Zein Obagi ile yaşlanma belirtilerini erteleyin! Otuzlara gelindiğinde artık yaşlanmanın belirtileri ortaya çıkmaya başlar. Otuzbeş civarında, derideki hücreler tembelleşir ve yavaş çalışır, bu nedenle hücre yenilenmesi dışarıdan yardım olmadan gerçekleşmez. İnce çizgiler ve kırışıklıklar oluşmaya başlar, güneş kremi kullanmış olsanız dahi UV ışınına maruz kalınmasına bağlı olarak ciltte renk farklılıkları oluşur, kahverengi lekeler ve kırışıklılar oluşmaya başlar, özellikle sigara içen veya güneşte uzun süre kalan kişiler ve hele hele bu yaşa kadar cildine iyi bakmamış olanlarda bu sorunlar daha belirgin olur.

Zein Obagi ile yaşlanma belirtilerini erteleyin

Eğer sivilceli bir cildiniz varsa bu yaştan sonra cildinizin yağ seviyesi düşer, daha az siyah nokta ve sivilceler oluşur. Bazı kişilerde is 30 yaşından sonra dahi sivilceler devam edebilir. Bir çok kadın artık aile kurmaya geç yaşta başlıyor, bu nedenle gebeliğe bağlı hormonal değişiklikler nedeniyle rozasea ve melasma gibi deri sorunları oluşabilir.

Yapacağınız ilk şey cilt bakımınızda artık bir üst seviyeye geçmeniz ve yaşlanma belirtilerini azaltacak ve bu belirtiler ile savaşacak formülde ürünler kullanmanız olmalıdır. Zein Obagi Cildi Hazırlama Sistemi ile diğer ZO ürünlerinin etkinliğini arttıracağınız gibi cildinizde yağ dengesini sağlayacak ve üst epidermisteki ölü hücrelerin uzaklaşmasını sağlayacaksınız. Oclipse Sunscreen güneş kremi 50 faktördür ve cilde sürdükten sonra makyaj yapmanızda sakınca yoktur. Dışarda veya ofiste dahi olsanız uygulama yapmanız cildinizi daha pürüssüz görünmesini sağlayacak ve UV ışınının zararlı etkisinden sizi koruyacaktır.

30 yaşında yirmili yaşlardaki gençliği devam ettirmek ve kırklı yıllara daha genç görünümde girmek için Zein Obagi ürünlerini temin etmek için kliniğimizi arayınız. Dr. Ebru Ünal cilt değerlendirmenizi yaptıktan sonra size en uygun cilt tedavisini önerecektir.