• Ayazağa Mah. Vadi İstanbul Alışveriş Merkezi Bulvar Etabı 2A Blok 9. Kat D: 68 Sarıyer / İSTANBUL
  • 0532 632 40 34
  • bilgi@jinederm.com
  • Pazartesi-Cuma: 10:00–17:00

Yazdan kalan lekeler geçer mi?

Yazdan kalan lekeler geçer mi? Güneşin cildimizde oluşturduğu en belirgin zarar leke ve kırışıklıktır. Lekeler yüzde olduğu kadar dekolte bölgesi, sırt veya kollarda da olur. Oluşan lekeler tüm kış boyunca biraz hafifleyebilir. Bir sonraki yaz katlanarak geri döner.

Yazdan kalan lekeler geçer mi?

Güneşin oluşturduğu lekeler için şimdiye kadar pek çok değişik ürün kullandınız ve artık hiçbir şeyin fayda etmeyeceğini düşünüyorsunuz. Yanılıyorsunuz.

Zein Obagi ile daha önce yaşadığınız tüm hayal kırıklıklarının aksine cildiniz lekesiz, canlı parlak ve gergin olacak. Bunu kesin olarak söylüyorum çünkü ben dahil olmak üzere kullanan hastalarımın hepsi memnun.

Brightenex hidrokinon içermeyen leke tedavi ürünüdür. Aslında buna ilaç demek daha doğru. Zein Obaginin geliştirdiği bu olağanüstü leke ilacı ile kesinlikle tanışmalısınız. Brightenex %1 ve %0.5 olarak iki dozu var. Her gün uygulama sonrasında 12. Haftada belirgin bir fark görürsünüz. İçerdiği retinol etkisi ile hem lekeleriniz açılacak hem de kırışıklıklarınız azalacak. Güneş yaşlanmasının  yani leke ve matlık ve çillerin  tedavisinde kullanılan Brightenex tüm vücutta kullanılabilir.