• Ayazağa Mah. Vadi İstanbul Alışveriş Merkezi Bulvar Etabı 2A Blok 9. Kat D: 68 Sarıyer / İSTANBUL
  • 0532 632 40 34
  • bilgi@jinederm.com
  • Pazartesi-Cuma: 10:00–17:00

Selülit her kadının canını sıkan bir sorundur!

Selülit her kadının canını sıkan bir sorundur! Selülit sorunu çözümü nedir? Selülit her kadının canını sıkan bir sorundur. Erkeklerde selülit görülmez. Ne kadar da şanslılar….! Bacak, Basen ve koldaki selülit en sık şikayet edilen bölgeler. Hatta artık moda olması nedeniyle giyilen taytlar, selülitleri de iyice belli ediyor. Eskiden sadece yazın endişe ederken, kadınlar şimdi tüm yıl bu sorunu çözmeye çalışıyor.

Selülit her kadının canını sıkan bir sorundur!

Selülitin oluşma mekanizmasını anlatarak sizi sıkmak istemiyorum. Selülitin nasıl geçeceğini konuşmak en iyisi. Mevcut tedaviler, deride pütürtülü görünüm veren derinin içine giren bu yağ parçacıklarını eritmeyi veya kollajeni arttırmayı veya deriyi sıkılaştırmayı hedefliyor. Hatta bu sorunu gidermek izin Zein obagi ‘nin bu sene çıkan selülit kremi dahi var.

Kliniklerde uygulanan tedaviler genelde ultrason yani ses kullanarak selüliti tedavi etmeye yönelik. Fakat kavitasyon gibi aletler bacak bölgesine uygulanmıyor. Radyofrekans da bir nevi ses dalgası ve deride kollajen arttırarak deriyi sıkılaştırıyor ve yağın tekrar deri altına gitmesini sağlıyor. Ama zamanla tekrar yağ parçacıkları derinin içine gelebilir

İ lipo xcell kadınları bu kabustan kurtarmak için geliştirilmiş. Tek bir tane değil 4 farklı yöntemi bir arada sunuyor.. Ne kadar zayıf ama selülitli veya ne kadar yılların selüliti de olasa mutlaka tedavi ediyor.

Selülit tedavisinin en iyisi olan I lipoxcell dört tedaviyi aynı seansta uyguluyor. Selülit tedavisinde İlipoxcell iyi ÇÜNKÜ:
İlipo xcell karbondioksit lazer ile derideki bu yağ parçacıklarını patlatıyor. Yaani artık  gidiyor. Lenf dolaşımını hızlandırarak bunların kana geçmesi ve böylece vücuttan atılmasını  Radyofrekans ile deride yağların gitmesi sonucu boşalan alanı sıkılaştırma ve kollajeni arttırma sağlanıyor, yani bacağınız veya kalçanız pürüzsüz ve gergin görünüyor

Bu konuda daha önce tedavi oldunuz ama tatmin olmadını ve artık umudunuz mu kırıldı?

Artık ilipoxcell Adanada ve kesin sonuç alacaksınız. Fransa ve Amerika da ilipoxcell en etkili ve konforlu selülit tedavisi ve bölgesel incelme cihazı ödülü aldı. Sadece selülit değil göbek, alt göbekte biriken yağ dokusu veya tüylü bölgede bombelik yapan kalın yağ dokusu, bel, sırt, kol, gıdık bölgelerini hem erkeklerde hem de kadınlarda inceltiyor hatta 2 beden kadar da inceltiyor.

Dr. Oz’ün dediği gibi İlpo xcell mucize.

Jinederm de uygulamaları yaptırabilirsiniz.

Randevu için fazla düşünmeye gerek yok; jinederm hem hijyenik, hem konforlu hem de en son estetik tedavilerinin yapıldığı harika bir merkez.