• Ayazağa Mah. Vadi İstanbul Alışveriş Merkezi Bulvar Etabı 2A Blok 9. Kat D: 68 Sarıyer / İSTANBUL
  • 0532 632 40 34
  • bilgi@jinederm.com
  • Pazartesi-Cuma: 10:00–17:00

Pelleve Radyofrekans Teknolojisi

Pelleve Radyofrekans Teknolojisi; Pelleve Radyofrekans Teknolojisi ile Yüzünüz Yıllara Meydan Okusun Kadınların iş hayatında bulunmalarının artması sonucu medikal estetik müdahaleler onlar için bir lüks değil gereklilik haline gelmiştir. Gençlik yıllarında edindiği tecrübeleri ve birikimi en iyi pazarlama dönemi olan 30-40 lı yaşlarda kadın yaşlanma bulgularının önüne geçme gerekliliği hisseder. Birçok uygulama bu konuda size destek olacaktır. Şunu baştan söyleyeyim her uygulamanın düzelteceği problem farklıdır.

Pelleve Radyofrekans Teknolojisi

Pelleve radyofrekans teknolojisi ile çalışan bir antiaging uygulamadır. Pelleve’in kullandığı radyofrekans değeri oldukça yoğun olduğundan güzellik merkezlerinde yapılan radyofrekanslardan çok daha etkilidir. Uygulama sırasında ağrı veya herhangi bir rahatsızlık hissetmezsiniz. Sırtınıza Pelleve’in bir plağı yerleştirilir. Yüzünüze Pelleve için geliştirilmiş özel bir jel sürülür ve altın başlı olan Pelleve radyofrekans ile cilt gençleştirme yolculuğuna başlarsınız.

İşlem 45 dakika sürüyor. Göz kapaklarınızı kaldırır, yüz sarkmanızı düzeltir ve uygulamadaki ısı etkisi ile cilt altına fibroblast denen hücreler gelir. Kollajen salgılarlar ve kırışıklıklarınızda azalma belirgin olarak görülür. Etkisi 1 ay sonra tam olarak başlar. Ayda bir uygulama yaptırmanız gereklidir. En az 3 uygulama öneriyoruz. Gıdı ve boyun ve hatta dekolte kısmına da uygulama yapılmaktadır. Sarkmaları ve cildin buruşuk görüntüsünü bir ütü gibi düzenler. Bu nedenle ilk piyasaya çıktığında kırışıklıkların ütülenmesi şeklinde tanıtılmıştı.

Pelleve uygulaması kolay, etkili, sağlıklı ve yan etkisizdir. Uygulamadan sonra biraz kızarıklığınız olabilir ama genellikle 2 saat içinde geçer.

Amerika da çok kullanılan ve tercih edilen bir yöntem Pelleve. Özellikle orta yaş hanımlar ve beyler kolay uygulanabildiği ve etkili olduğu için tercih ediyor.

Etkisi başladığında arkadaşlarınız ‘sende bir canlılık var ‘ demeye ve siz de ayda bir yapılan uygulamanın sonucunun keyfini sürmeye başlarsınız.

Etkisi 1 veya 1,5 yıl sürer.  Pelleve Radyofrekans uygulaması ağrısız ve etkili bir yöntem. Pelleve canlı ve daha genç görünmenize yardımcı olacaktır.

Kliniğimizde yapılan Pelleve ugulamasında ürünün orjinal jeli kullanılmaktadır.