• Ayazağa Mah. Vadi İstanbul Alışveriş Merkezi Bulvar Etabı 2A Blok 9. Kat D: 68 Sarıyer / İSTANBUL
  • 0532 632 40 34
  • bilgi@jinederm.com
  • Pazartesi-Cuma: 10:00–17:00

Pelleve Kadar Kolay Bir Cilt Gençleştirme Yöntemi Yok

Pelleve Kadar Kolay Bir Cilt Gençleştirme Yöntemi Yok! 25 yaşından sonra artık göz etrafınızdaki çizgiler belirginleşir, yanaklarınızda sarkmalar başlar. Aslında bu normal olarak yaşanmışlığı gösteren bir durumdur. Ama tam işlerinizi yoluna koyduğunuz 30 yaşlardan sonra, şirkette en üst seviyeye gelmeye bir tık kalmışken sizin bu şekilde yaşlanma belirtileri ile görünmeniz sizin dikkatinizi çektiği gibi yüzünüze bakanların da dikkatlerinden kaçmayacaktır.

Pelleve Kadar Kolay Bir Cilt Gençleştirme Yöntemi Yok

Kadın veya erkek iş dünyasında bilgi ve becerileri ile para kazanan kişilerin iyi giyinmeleri, iyi görünmeleri artık kaçınılmaz bir gerekliliktir. Yüzünüzdeki olgunluğun da belli sınırlarda kalması gerekli. Bu sınırları korumak için yapacağınız uygulamalar iş günü kaybına sebep olmamalı. Uygulama sırasında kanama, soyulma veya ağrı olmamalı. Kimse ne yaptığınızı anlamamalı ama daha iyi ve canlı göründüğünüzü düşünmeli. Kalıcı olmalı, sık sık uygulamaya gidemeyebilirsiniz, yoğun iş hayatı nedeniyle her hafta uygulama yaptıramayabilirsiniz. Çözüm araştırırken internetten baktınız veya yakın arkadaş, güzellik salonuna danıştınız ama tatmin edici bir cevap alamadınız. Bu noktada size bilgi vermek ve en kolay ve hızlı sonucu elde etmenizi istiyorum.

Yukarıda sıraladığım tüm maddeleri sağlayan bir yöntem tabi ki var: PELLEVE.

Yapılış süresi 30-45 dakika arasında. İşlem sırasında sanki yüzünüze sıcak bir masaj yapılıyor hissi veriyor. Uygulama sırasında bazı hastalarımın uyuduğu bile oluyor. Kesinlikle yakma veya cildinizde renk değiştirme olmaz. Pelleve, kaz ayaklarının daha az belli olması, göz kapağı ve kaşlarda düşme, dudak etrafındaki derinliğin düzeltilmesi, yanaklarda sarkma, gıdı sarkması, hafif kırışıklıkların düzelmesi için kullanılır.

Yaşlanma sürecinde derideki kollajen ve elastin yıkımı olur. Pelleve, radyofrekans teknolojisi ile derinin ve deri altındaki dokunun kollajen ve elastin üretmesini arttırır. Etkisi 30 gün sonra başlar. 3 seans yapılması gereklidir.

25-45 yaş arasında çok iyi sonuç elde edilir. Cildiniz canlı, gergin ve parlaklaşır. Artık toplantılarınızda daha canlı görünürsünüz. Etki süresi yaklaşık 1 yıldır. Her yıl 1 veya 2 seans yaptırılabilir.