• Ayazağa Mah. Vadi İstanbul Alışveriş Merkezi Bulvar Etabı 2A Blok 9. Kat D: 68 Sarıyer / İSTANBUL
  • 0532 632 40 34
  • bilgi@jinederm.com
  • Pazartesi-Cuma: 10:00–17:00

Pellefirm ile Selülit yok edilemez fakat azaltılabilir

PelleFirm Sistemi vücut için geliştirilmiş, girişimsel olmayan, ağrısız radyofrekans tedavisidir. Bu tedavi sayesinde daha sıkı ve selülitsiz cilt görünüme kavuşabilirsiniz. Pellefirm ile Selülit yok edilemez fakat azaltılabilir. Birçok kişinin, kol, el, karın, kalça ve basen bölgesinde cilt sarkmaları ve selülit şikayeti mevcuttur. PelleFirm ile elde edilen sonuç vücut şekillendirme için kullanılan diğer sistemlerden daha üstündür. İlk birkaç seansta dahi gözle görülür sonuç elde edilir.

Pellefirm ile Selülit yok edilemez fakat azaltılabilir

PELLEFIRM SELÜLİT TEDAVİSİ NASIL ÇALIŞIR?

PelleFirm Selülit Tedavisi bölgesel kan dolaşımını arttırır ve uygulanan bölgedeki ağrıyı azaltır. Uygulanan aparttaki ısı ünitesi ve masaj başlığı ile siz tedavinizi olurken aynı zamanda rahatlamanızı sağlar. Selülitin geçici tedavsinde FDA onaylıdır.

Selülit tedaviniz sırasında radyo frekans etkisi ile uygulanan bölgedeki dokunun ısısı artar ve buradaki kas spazmı, ağrı azalır ve kan dolaşımı artar. Cilt dokusu ısısını 40-45 dereceye çıkarır ve sıcak bir masaj yapılıyormuş hissi duyarsınız.

PelleFirm, yüz ve boyun cildinin sıkılaşmasını sağlayan Pelleve Wrinkle Reduction ‘ı da destekleyen Pelleve S5 RF Cihazı ile çalışır.

Cilt sarkması için iki hafta arayla en az 6 seans uygulanır. Kişinin ihtiyacına gore 10 seans yapmak da gerekebilir. Selülit için ise haftalık tedaviler düzenlenir ve en az 6 seans gereklidir. Cilt sarkması ve selüliti olan kişilere ise haftalık tedaviler şeklinde ve 6-10 seans vermek gereklidir.