• Ayazağa Mah. Vadi İstanbul Alışveriş Merkezi Bulvar Etabı 2A Blok 9. Kat D: 68 Sarıyer / İSTANBUL
  • 0532 632 40 34
  • bilgi@jinederm.com
  • Pazartesi-Cuma: 10:00–17:00

Jinederm Güzellik ve Estetik Merkezi Kimdir?

dr ebru ünal

Jinederm, kadınların güvenli şekilde cilt bakımı, Botulinum Toxin uygulamaları ve dolgu uygulamalarını yaptırabilecekleri bir merkezdir.

Dr. Ebru Ünal’ın yaptığı uygulamalar ile gençliğinizi korumaya devam edeceksiniz.

Jinederm’e sadece o gün iyi görünmek için dahi uğrayabilirsiniz.

Kaz ayaklarınıza ufak bir dokunuş, Juvederm ile dudaklarınıza yaptıracağınız hafif şımartmalar, Zein Obagi Stimulator peel ile yüzünüz hep canlı ve genç kalacak.

Kimsenin fark etmeyeceği şekilde yapılan profesyonel uygulamalarımız sadece bunlarla sınırlı değil.

30 dakikada yapılan Pelleve ile yüzünüz gerilecek ve sarkmalar gidecek, Pellefirm ile kol ve göbek sarkması sorunu 20 dakikada düzelecek. Amerika’nın en iddialı ürünlerinden olan Pelleve ile herkes gün be gün yaşlanırken siz gün be gün gençleşeceksiniz.

Jinederm’de Dr. Ebru Ünal’dan alacağınız ücretsiz cilt analizi ile parlak ve canlı cilt için tiyolar alacaksınız.

Jinederm merkezimizde yaptığımız cilt bakımları ve cilt temizliği uygulamaları Türkiye’de sadece merkezimizde bulunmaktadır. Hepsi orjinal Zein Obagi ürünü olan bakım setimiz ile yorgun görüntünüz sona erecek.

Dünyanın en ünlü isimlerine uygulanan bakımların hepsi Jinederm’de…

Jinederm’de yüz güzelliği kadar genital güzelliğiniz için de çalışıyoruz. Femilift vajinal lazer ile daraltma, Femilift Lazer ile vulvar beyazlatma, Vulvada sıkılaşma işlemleri ağrısız şekilde yapılmaktadır.

Ayrıca Femilift CO2 fraksiyonel lazer ile gözenek küçültme, lekelerinizin geçmesi ve kırışıklık geçirmesi işlemlerini kolaylıkla yaptırabilirsiniz.

Merkezimize geldiğinizde çekeceğimiz resminizi saklayacağız, her ziyaretinizde yeni resimler alarak gelişmeyi net bir şekilde göreceksiniz.

JİNEDERM

Dr. Ebru Ünal Londra Queen Mary Universitesinde medikal estetik sertifikası alarak kadın ve erkeklerin daha kaliteli medikal estetik hizmeti alması için kliniğinde hizmet vermeye başlamıştır. Avrupa ve Amerika’daki tüm yenilikleri takip ederek size hizmet ediyoruz.

Jinederm adıyla hizmete giren güzellik merkezimizde sunulan hizmetler:

Dolgu Uygulaması:

Yaşın ilerlemesi ile yüzdeki belirli bölgelerden yağ kaybı olur. bu nedenle yüzün dış konturu dediğimiz sınırında düzensizlik oluşur. Bu doku kaybını yerine koymanın en iyi yöntemlerinden brisi dolgu uygulamasıdır. Ayrıca uzun süren ve tedavi edilmemiş kırışıklıkların hızlı düzeltilmesi için cilde dolgu uygulaması yapılması gereklidir. Dudak dolgusunu Dr.Ebru Ünal en doğal ve altın orana uygun şekilde yapmaktadır. Kliniğimizde kullanılan dolgular uygulanacak kişiye ilk olarak açılmakta, hijyenik ve güvenli bir ortamda uygulama yapılmaktadır. Alın çizgisi, kaş ortası çizgi, göz etrafı kırışıklıkları, burun dudak arasında oluşan çizgi, göz altındaki morluk ve koyuluk, göz yaşı oluğundaki boşluk, çene, yanak bölgelerine dolgu uygulamasını dünyadaki son trendlerin takibi ve eğitim ve tecrübesini birleştirerek uygulamaktayız.

Botulinum Toxin:

Zamanla cilt altı yağ dokusunun azalması ile özellikle 30 lu yaşlardan sonra mimiklere bağlı yüzde oluşan kırışıklıklar belirgin hale gelir. Botulinum Toxin uygulaması yapılırken kırışıklık yapan kas belirlenir ve buna uygulama yapılır. Botulinum Toxin uygulaması ile düzelttiğimiz problemleri şu şekilde sıralayabiliriz: alın çizgilerinin giderilmesi, kaş ortasındaki çiginin giderilmesi, kaş düşüklüğünün düzeltilmesi, göz kapağı düşüklüğü, kaz ayakları, üzgün dudak kenarı, dudak üstü çigilerin giderilmesi, çenenin büzülmesinin düzeltilmesi, bruksizim denen diş sıkma ve gıcırdatma ile birlikte görülen çene yanlarındaki kasın fazla çalışmasının düzeltilmesi, gülerken burun üstünde oluşan kırışıklığın tedavisi, boyundaki platisma bantlarının tedavisi.

Pelleve:

Radyofrekans sistemi ile çalışır. Dermis ve cilt altını uyararak kollojen artışını sağlar. Cildi daha canlı ve parlak yapar ayrıca kırşıklıkların derinliğini belirgin olarak azaltır. Göz kapağı düşüklüğünün tedavisinde de FDA onayı vardır.

Pellefirm:

Radyofrekans ile selülit tedavisini ağrısız ve zahmetsiz 6 seansta çözüyoruz. Kol, boyun, kalça, göbek sarkmaları da Pellefirm ile düzeltilmektedir.

Kimyasal peeling:

Zein Obagi markası olan 3 step peel, kırmızı halı peeling ve blue peeling ile cildinde fark görmek isteyenleri tanıştırıyoruz. Cilt tipinize ve sorununuza ayrıca yaşınıza uygun olan peeling ile cildinizde güvenli şekilde yenilenme ve düzelme elde edersiniz. Cilt bakımında son uygulama olan Zein Obagi marka ürünler ile kimyasal peeling çok güvenli bir şekilde yapıyoruz. Cildinizin kalitesi artar, parlak,canlı, gergin, lekesiz, sivilcesiz bir cilt oluşur. Kırışıklık, leke, gözenek, sivilce, sivilce izi,yüzde cilt sarkması, göz altı morlukları, güneş lekeleri ve bir çok cilt sorunu Jinederm’de Zein Obagi ürünleri ile çözülmektedir.

Cilt Analizi:

Cilt tipinizi belirleyerek, sorubları hücre düzeyinde tedavi öneriyoruz. Sivilce, leke, kırışıklık, gözenek, cilt kuruluğu, cilt yağlanması, akne rozea, melasma gibi deri problemlerini Zein Obaği ürünlerini kişiye özel reçete ederek etkili bir tedavi sunuyoruz.

Fotona ile vajinal daraltma:

3 seansta Fotona lazerle vajina daraltma işleminden elde edeceğiniz sonuç size çok memnun edecek. Fotona lazer ile idrar kaçırma tedavini 3 seansta çözüyoruz.

Genital estetik:

Dr. Ebru Ünal American College of Obsterics and Gynecologyst in düzenlediği genital estetik kurslarına katılarak sertifika almıştır. İç dudak küçültme, Vajene PRP uygulaması, dış dudaklara PRP uygulaması, dış dudaklara dolgu uygulaması, vajene dolgu uygulamasını temiz, kaliteli olarak Jinederm‘de uyguluyoruz.

Ellman ile Ben alımı:

Et beni ve ciltten kabarık olan benlerin alımı için Jinederm’de Ellman radyofrekans kullanılmaktadır. Bu tedavi ile local anestezi uygulandıktan sonar ben (mole veya nevus) radyofrekans aparatı ile eritilerek ortadan kaldırılır. Yaklaşık 10 dakika kadar süren işlem sayesinde tek seansta dikişşiz bir şekelde derinizdeki kabarıklık, ben veya nevüslerden kurtulursunuz.

Nasır tedavisi:

Ellman radyofrekans ile ayak veya ellerdeki nasırdan kolay bir şekilde tek seansta kurtulursunuz. Jinederm’de nasır tedavisine güncel bir yaklaşım uygulanmaktadır.

Siğil Tedavisi:

Jinederm’de siğiller tek seansta ve local anestezi ile lazer veya radyofrekans ile tedavi edilmektedir.