• Ayazağa Mah. Vadi İstanbul Alışveriş Merkezi Bulvar Etabı 2A Blok 9. Kat D: 68 Sarıyer / İSTANBUL
  • 0532 632 40 34
  • bilgi@jinederm.com
  • Pazartesi-Cuma: 10:00–17:00

Doğum Sonrası Kalan Bölgesel Yağlar Artık Canınızı Sıkmayacak

Doğum Sonrası Kalan Bölgesel Yağlar Artık Canınızı Sıkmayacak! Doğum sonrası emzirme için vücut belli bölgelerde yağ depolar. Mesela göbekte ve bel arka kısmında yağ olmaz ise süt üretimi uyarılmaz. Bu bölgedeki yağlanma emzirme dönemince devam eder. Ama bu misafirler, emzirme bittikten sonra da kalıyorsa işte o zaman artık bir şeyler yapmak gereklidir. Aslında bölgesel yağlanma ve kilo, hem erkek hem de kadınları etkileyen bir problem. Bu nedenle bir çok yöntem geliştirildi ve denendi. Ancak maalesef bir çoğu hüsran ile sonuçlandı.

Doğum Sonrası Kalan Bölgesel Yağlar Artık Canınızı Sıkmayacak

Peki bir çok kadının canını sıkan bölgesel yağlanma için zahmetsiz, kolay, ağrısız ve etkili hem de kısa süren bir uygulama gerçekten var mı? Tüm bu özellikleri tek bir uygulamadan beklemem size espiri yaptığımı düşündürtüyor değil mi?

Yaptığım araştırma sonucunda FDA onaylı olan İlipoXcell aletini kliniğime getirtme kararı aldım. Bu aletin en önemli özelliği hiçbir yan etkisi olmaması. Son derece güvenli bölgesel zayıflatma yöntemi olan İlipoxcell, diodi lazer ile etki ediyor. Yağ hücrelerini patlatarak içindeki yağı lenf dolaşımına gitmesini sağlıyor. Uygulama sonrasında radyofrekans ile cilt sıkılaşması da yapılıyor. 8 seans sonunda iki beden incelmeyi garanti eden yöntem bel, bacak, kol, gıdık, sırt, göbek ve hatta erkeklerde meme de bile kullanılıyor. Daha da iyisi, eğer uygulama bölgesinin daha çok incelmesini isterseniz üç ay sonra tekrar 8 seans yapılabiliyor.

8 seans uygulanan bölgede en az 8 cm incelme görülüyor.

Uygulama yaklaşık 30 dakika sürüyor. Bacaktaki incelme ve selülit tedavisi için her seans 1 saat sürüyor. Uygulama sırasında canınız yanmıyor. Uygulamadan sonra susama olması ise normal.

İlipoxcell’in   Amerika’da Dr. Öz gibi bir çok kişinin programında denenmiş olması da benim güvenimi arttırdı.

Spora rağmen gitmeyen bölgesel yağlarınız canınızı sıkmasın. Artık misafirlikleri doldu.