• Ayazağa Mah. Vadi İstanbul Alışveriş Merkezi Bulvar Etabı 2A Blok 9. Kat D: 68 Sarıyer / İSTANBUL
  • 0532 632 40 34
  • bilgi@jinederm.com
  • Pazartesi-Cuma: 10:00–17:00

Zein Obagi ile Cilt Bakımı

Zein Obagi ile Cilt Bakımı; Buhar tutularak uygulanan cilt bakımlarının hamama veya saunaya gitmekten farkı yok diye düşünmeye başladınız mı? Artık etkili ve fark yaratan bakım istiyorsunuz. İşte doğru adrestesiniz. Zein Obagi Signature serisi olan peeling ve onarıcı ürünleri ile yaptığımız cilt bakımı ile şimdiye kadar ki deneyimlerinizden çok daha fazlası ile karşılaşacaksınız. En yeni, en trend cilt bakım uygulamları ve ürünler ile size hizmet veriyoruz. Cilt bakımı sadece sıcak buhar vermek, krem sürerek cildin o anlık parlamasını sağlamak değildir. Cilt bakımı sonrası cildiniz canlı göründüğü kadar hassasiyeti azalmalı, pürüzsüz olmalı, yağı azalmalı, kuru cildiniz var ise nemlenmeli, gergin, pürüzsüz ve parlak görünmelidir. İstanbul Avrupa yakasında bulunan Jinederm Güzellik Merkezinde cilt bakımı uygulamalarını cildinize yönelik planlanır.

Zein Obagi ile Cilt Bakımı

Kırmızı halı peelingi olarak bilinen bu cilt bakımını önemli bir gününüzde yaptırdığınızda, davette gözünü kimse sizden alamaz. Anında cildiniz ışıldar ve canlanır.

Diğer bir uygulama şekli ise dört hafta üst üste haftada bir yapılması ve sonra ayda bir devam edilmesidir. Bu şekilde sivilce, siyah nokta, gözenek ve lekelerde ciddi azalma göreceksiniz.

Sivilce, Rozasea gibi hasta olan ciltlerde ise medikal cilt bakımı seçenekleri sunuyoruz.

 

Yüzünüzü önemsiyoruz. Bu nedenle cilt bakımı uygulamalarımızın hepsinde Zein Obagi ürünleri kullanıyoruz.

Cilt bakım ürünlerimiz;  Zein Obagi Yıkam jeli, Zein Obagi Exfoliating Polish, Zein Obagi Exfoliating polish Activator, Zein Obagi Ossential Stimulator Peel Prep, Zein Obagi Ossential Stimulator Peel, Neutrolizer, Sulphur Masque, Brightening Masque, AleoVera Masque, Zein Obagi Growth Serum, Zein Obagi Power Defense, Zein Obagi Güneş kremi, Zein Obagi Firming Serum Accelerator, Zein Obagi Rozatrol Accelerator.

 

Cildinizin tipine göre belirlediğimiz cilt bakımını uyguluyoruz. Böylece size özel sonuçları alıyoruz.

 

Jinederm’de uyguladığımız cilt bakımını özel günlerinizde daha güzel görünmek için de tercih edebilirsiniz. Kırmızı Halı Peelingi olarak bilinen cilt bakımımız sayesinde düğün, nişan veya davetlerde parlayan yüz siz olacaksınız.

Özel günlerinizde mutlaka kırmızı halı peelingini yaptırmalısınız.

Kırmızı halı peelingi sayesinde cildiniz canlı, parlak, gergin, gözenekleri küçülmüş, pürüzsüz olacak.

 

Medikal Cilt Bakımı

 

Medikal cilt bakımılarımız rozasea ve akne- sivilce sorunu yaşayan kişilerde muhteşem sonuçlar vermektedir.

Akne tedavisi için haftada bir yaptığımız cilt bakımına ek olarak medikal cilt bakımında komedon ekstraksiyonu ve triamnisolon uygulaması ile aktif sivilcelerin tedavisini yapıyoruz. Sivilce tedavisi için başvuran hastalarımızda 4 seans uygulama paketi sunuyoruz. Haftada bir yaptığımız tedavi sonrası 1 ayda sivilcesiz pırıl pırıl bir cilt oluşmaktadır.

 

Rozasea sorunu olan hastalarımızın en sık şikayeti ciltlerinde yanma, kızarıklı, hassasiyet artışıdır. Rozatrol accelerator serumu eklediğimiz tedavimiz ile bu sorunlardan hızlıca kurtulmanız mümkün.

 

Zein Obagi uzman hekimi olan Op. Dr. Ebru Ünal ve eğitim verdiği uzman estetisyenlerin uyguladığı bakımlar sayesinde gerçek cilt bakımı alacaksınız.

Cilt bakımını ayda bir yaptırmanızı öneriyoruz.

Cilt lekesi tedavisi yaptığımız hastalarımızda da düzenli aralıklarla yaptığımız cilt bakımları ile ciltlerinde ciddi leke düzelmesi olacak, düzenli yapılan cilt bakımlarımız ile lekelerin geçmesi hızlanacaktır.

Uygulaması çok kolay ve ağrısız olan Zein Obagi cilt bakımımız ile cildiniz gerçek bir bakımın farkını görecek.

Zein Obagi Cilt Bakımı on adımı içermektedir ve yaklaşık 35 dakika sürer.

1- Exfoliating polish uygulaması (3 dk)
 

exfoliating-polish

2-Exfoliatin polish activator (5dk)

3-Ossential Peel Prep (2 dk)

ossential-peel-prep

4-Ossential Peel (2 dk)

5- Neutraliser

6- Zein Obagi Aleo Vera Mask (10 dk)

7- Zein Obagi Brightenex Mask (10 dk)

zein-obagi-brightenex-mask

zein-obagi-brightenex-mask2

8- Zein Obagi Growth Serum uygulaması

9-Zein Obagi Power Defense kremi uygulaması

10- Zein Obagi Güneş kremi uygulaması

zein-obagi-gunes-kremi

zein-obagi-sonuc

zein-obagi-sonuc2

Jinederm’de uygulanan cilt bakımından sonra başka merkezde cilt bakımına gidemeyeceksiniz.

 

Jinederm’de cilt bakım randevusu almak için 05326324034 arayabilirsiniz.