• Ayazağa Mah. Vadi İstanbul Alışveriş Merkezi Bulvar Etabı 2A Blok 9. Kat D: 68 Sarıyer / İSTANBUL
  • 0532 632 40 34
  • bilgi@jinederm.com
  • Pazartesi-Cuma: 10:00–17:00

Altın Başlı Pelleve ile Yüz Gençleştirme

Altın başlı Pelleve ile yüz gençleştirme; Pelleve daha pürüzsüz ve sıkı bir cilt için geliştirilmiş bir yeniliktir – ameliyatsız yüz kırışıklık tedavisi ve yüz gençleştirme tedavisinin yeni bir türüdür.

Altın Başlı Pelleve ile Yüz Gençleştirme

AMELİYATSIZ YÜZ KIRIŞIK TEDAVİSİ: PELLEVE™ İLE YÜZ GENÇLEŞTİRME

Pelleve daha pürüzsüz ve sıkı bir cilt için geliştirilmiş bir yeniliktir – ameliyatsız yüz kırışıklık tedavisi ve yüz gençleştirme tedavisinin yeni bir türüdür.

Göz etrafındaki kırışıklar, kaz ayakların giderilmesinde doğal ve etkili bir yöntemdir. Ayrıca yaşla birlikte ciltte kollajen (kolajen veya kollojen olarak da anılır) azalmasına bağlı olarak göz kapaklarında oluşan ve özellikle sabah uyandığınızda daha da belirginleşen göz kapağı sarkması problemlerinde de son derece etkilidir. Ayrıca bu sistem ile radyofrekans ile ben alma (nevüs) işlemi ve boyun ve vücuttaki et benlerinin alınması işlemleri de kolaylıkla gerçekleştirilmektedir.

PELLEVE™ İLE YÜZ GENÇLEŞTİRME NASIL ÇALIŞIR?

Ameliyatsız Yüz Kırışık Tedavisi Ve Yüz Gençleştirme

Pelleve ileri radyo dalgası teknolojisini kullanarak, epidermis veya üst tabakaya zarar vermeden, cildinizin en derin katmanlarını ısıtır. Isı cildinizin içerdiği kollajenin kasılmasına ve sıkılaşmasına yol açar. Tedavi sonrasında, cildiniz yeni kollajen üretmeye başlayacaktır. Sonuç cilt kalitesinde gözle görülür ve hissedilir bir iyileşme ve sıkılıktır.

Pelleve radyofrekans sistemi ile yapılan uygulamada cilt üzerinde 40-43 derece sıcaklığa ulaşılır ve cilt derinlerinde bu ısı 80 dereceye kadar çıkar. Uygulama sırasında herhangi bir yanma veya ağrı hissetmezsiniz. Isının etkisi olarak bu bölgeye gelen fibroblastlar kollojen üretmeye başlar. Uygulama etkisi ile vücut kendi kollajenini üretir. Hergeçen gün aynada fark hisseder ve 30. günde nihai sonuca ulaşırsınız.

Uygulaması çok kolay, doğal, ağrısız ve ameliyatsız kırışıklık tedavisi olan Pelleve Amerika’da kullanılan cilt yenileme tedavileri arasında en popüler yöntemlerden birisidir.

Pelleve

Pelleve cilt gençleştirme uygulaması sonrasında güneşe çıkmak, makyaj yapmak, duş almak ya da toplantınıza gitmek serbest. Yaşam kalitenizde hiçbir fark olmadan cildinizde belirgin bir yenilenme ve parlama ortaya çıkıyor ve daha canlı, bakımlı ve genç bir cilt elde ediyorsunuz.

Ayda bir kere yapılan, 45 dakika gibi süren bu tedavi üç veya dört kere uygulanıyor. Uygulama sırasında kişiler sıcak bir masaj hissi olduğunu, kendilerini daha rahat hissettiklerini söylüyorlar.

Pelleve ile belirgin bir azalma göreceğiniz göz etrafı kırışıklıkları, göz kapağı sarkması, kaz ayakları kırışıklıkları ya da her türlü yüz kırışıklık probleminizi doğal bir şekilde çözmek ve boyun ve vücuttaki et beni aldırma işlemleriniz için hizmetinizdeyiz.